Ogłoszenia – Autocasch – skup aut wrocław i cała Polska 24h http://www.skup24aut.pl Sprzedaj auto szybko i bezpiecznie w ogólnopolskim skupie aut Autocasch. Skup samochodów 7 dni / 24h Mon, 27 Jan 2014 22:32:16 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.1 AUTOCASCH WROCŁAW http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-wroclaw/ http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-wroclaw/#comments Wed, 04 Dec 2013 10:38:01 +0000 http://www.skup24aut.pl/?post_type=ad_listing&p=516 Działalnością naszego przedsiębiorstwa jest skup aut. Jeśli chciałbyś odnaleźć miejsce, w którym będziesz mógł odsprzedać samochód w atrakcyjnej cenie – zapraszamy do nas!

Pozostajemy jednym z najbardziej konkurencyjnych skupów w branży. Oferujemy kontrahentom szczególnie atrakcyjne warunki, na które składa się nie jedynie bardzo dobra cena, lecz ponadto wygodne warunki zrealizowania transakcji. Jesteśmy profesjonalną i legalną firmą, która w wypadku zrealizowania transakcji zapewnia umowę, która jest podstawą do wykonania bezpiecznej sprzedaży.

Transakcja kupna-sprzedaży realizowana jest w naszej firmie w sposób szczególnie szybki. Jeżeli zainteresowany zechce zbyć swój samochód w należącym do nas skupie, w takim przypadku jesteśmy w stanie dokonać transakcji nawet w tym samym dniu. W pierwszej kolejności jednak poprosimy o wypełnienie formularza na stronie, za pomocą którego nasz rzeczoznawca zdoła ustalić odpowiednią cenę, którą będziemy mogli zaproponować.

W naszej firmie nie zatrudniamy niepotrzebnych ludzi, właśnie dlatego koszty prowadzenia naszej działalności są zminimalizowane. W dodatku obsługujemy użytkowników w głównej mierze przez Internet – kontakt z nami jak i wycena, odbywają się z pomocą formularza. To wszystko skutkuje tym, że mamy możliwość zaproponować naszym kontrahentom bardzo korzystne ceny skupu pojazdów samochodowych. Nasz skup aut, to idealne miejsce na sprzedaż każdego samochodu. Zarazem tego nowego, jak też tego mocno zużytego.

Auta, które skupowane są w naszym skupie, to samochody ogromnie różnorodne. W rezultacie, nasz skup samochodów, to miejsce, które pozwala na zbycie przeróżnych pojazdów samochodowych. Kupujemy pojazdy nowe, używane lub te które posiadają nieznaczące wady i usterki. U nas skupujemy dodatkowo auta po drobnych kolizjach, oraz te które przechodziły drobne naprawy.

Propozycja skierowana jest do interesantów prywatnych, firm oraz różnych instytucji, które chciałyby zdecydować się na zbycie samochodów w atrakcyjnej cenie. Skupujemy auta osobowe, jak również auta dostawcze.

Szacowanie ceny auta odbywa się na podstawie danych, które prześlą nam Państwo za pomocą formularza. W związku z tym decydując się na wypełnienie formularza nie zapominaj, żeby zaznaczyć w nim wszystkie znaczące informacje, a dodatkowo, warto jednocześnie dodać zdjęcia auta. W naszym skupie samochodów wycenę przygotowuje fachowy rzeczoznawca, który określa cenę samochodu na podstawie danych od Klienta oraz naturalnie informacji z rynku. Tym samym, nasi kontrahenci mogą być pewni, iż proponowana przez nas cena jest zgodna z trendami na rynku i jest ponadto uczciwa.

Tylko w naszej firmie będziesz mógł sprzedać pojazd w sposób szybki i bardzo łatwy. W naszej firmie nie trzeba przygotowywać samochodów do sprzedaży, ani dopełniać wielu formalności. Po sprzedaży nie każemy czekać naszym użytkownikom na wypłacenie gotówki, gdyż wypłacamy ją na sposób bezzwłoczny.
Zapraszamy wszystkich użytkowników, którzy chcą skorzystać z fachowego skupu floty samochodowej. Nasza propozycja dotyczy skupu pojazdów w całej Polsce. Dojeżdżamy do użytkownika na swój osobisty koszt.

Nawiąż współpracę z naszą firmą, a gwarantujemy Ci, że będziesz bardzo usatysfakcjonowany z naszej usługi oraz ceny, jaką otrzymasz za swoje auto.

]]>
http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-wroclaw/feed/ 1
Autocasch Skup Aut w Miliczu http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-skup-aut-w-miliczu/ http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-skup-aut-w-miliczu/#comments Wed, 04 Dec 2013 10:31:33 +0000 http://www.skup24aut.pl/?post_type=ad_listing&p=514 Działalnością naszej firmy jest skupowanie floty samochodowej. Jeśli poszukujesz punktu, w którym odsprzedasz samochód w odpowiedniej cenie – zajrzyj do nas!

Określani jesteśmy jednym z niezwykle konkurencyjnych skupów w całym kraju. Proponujemy Klientom szczególnie korzystne warunki, na które składa się nie tylko dobra wycena, ale także wygodne warunki przeprowadzenia transakcji. Jesteśmy specjalistyczną i legalną firmą, która w momencie dokonania transakcji zapewnia umowę, która jest podstawą do dokonania bezpiecznej sprzedaży.

Transakcja kupna-sprzedaży przeprowadzana jest w naszym skupie w sposób niesamowicie szybki. Jeśli Klient pragnie zbyć swój samochód w należącym do nas skupie, w takim przypadku będziemy mogli doprowadzić do realizacji transakcji jeszcze w tym samym dniu. Najpierw niemniej jednak poprosimy o wypisanie formularza na stronie, dzięki któremu nasz ekspert ds.wyceny zdoła wyznaczyć właściwą cenę, którą będziemy w stanie zaproponować.

W naszej firmie nie zatrudniamy zbędnych specjalistów, w związku z czym koszty prowadzenia naszej firmy są pomniejszone. Ponadto pracujemy w szczególności z pomocą Internetu – kontakt z naszymi prawcownikami oraz wycena, odbywają się przy pomocy formularza. To wszystko sprawia, iż mamy możliwość zaproponować naszym kontrahentom nad wyraz korzystne ceny skupu aut. Nasz skup aut, to idealne miejsce na odsprzedaż każdego auta. Zarazem tego nowego, jak też tego mocno zużytkowanego.

Samochody, które przyjmowane są w naszej firmie, to pojazdy niezwykle różnorodne. W rezultacie, nasz skup samochodów, to punkt, który zapewnia sprzedaż różnych samochodów. Kupujemy samochody nowe, wyeksploatowane a także te które posiadają niezbyt duże wady i usterki. W naszym skupie skupujemy dodatkowo samochody po niewielkich kolizjach, oraz takie które przechodziły nieduże naprawy.

Oferta skierowana jest do użytkowników prywatnych, firm oraz różnorodnych instytucji, które pragną zdecydować się na transakcję sprzedaży pojazdów samochodowych w dobrej cenie. Skupujemy auta osobowe, a także auta ciężarowe.

Wycena samochodu odbywa się na podstawie danych, które prześlą nam Państwo poprzez formularz. Zatem decydując się na wypełnienie formularza pamiętaj, by zaznaczyć w nim wszelkie ważne informacje, a dodatkowo, warto oczywiście dodać zdjęcia pojazdu. W naszym skupie samochodów wyceną zajmuje się fachowy rzeczoznawca, który określa cenę pojazdu samochodowego na podstawie wiadomości od Klienta oraz naturalnie wiadomości z rynku. Dlatego, nasi Klienci mogą mieć pewność, że proponowana przez nas wycena jest zgodna z trendami na rynku i jest z całą pewnością uczciwa.

Tylko w naszym skupie można odsprzedać auto w sposób ekspresowy i niezwykle prosty. U nas nie musicie Państwo przygotowywać samochodu do sprzedaży, czy też wypełniać różnorodnych formalności. Po sprzedaży nie każemy czekać naszym użytkownikom na wypłacenie gotówki, bowiem wypłacamy ją w sposób natychmiastowy.
Zapraszamy każdych konsumentów, którzy pragną skorzystać z fachowego skupu pojazdów samochodowych. Nasza oferta tyczy się skupu pojazdów w całej Polsce. Przyjeżdżamy do Klienta na swój osobisty koszt.

Rozpocznij współpracę z naszym skupem, a gwarantujemy Ci, iż będziesz nad wyraz zadowolony z naszych usług oraz ceny, którą dostaniesz za swoje auto.

]]>
http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-skup-aut-w-miliczu/feed/ 1
Autocasch skup audi a8, s8 – kupimy każdy model http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-skup-audi-a8-s8-kupimy-kazdy-model/ http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-skup-audi-a8-s8-kupimy-kazdy-model/#comments Tue, 22 Oct 2013 18:49:18 +0000 http://www.skup24aut.pl/?post_type=ad_listing&p=509 Oferujemy szybki skup za gotówkę wszystkich modeli audi ze szczególnym uwzględnieniem modeli audi a8, a6 oraz x5 i x6. Kupujemy modele w każdym stanie technicznym w dowolnym wyposażeniu, z dowolną przeszłością. Także samochody które wcześniej brały udział w kolizjach oraz samochody bezwypadkowe. Chętnie odkupimy samochody w bardzo dobrym stanie ale też auta które wymagają nakładu finansowego. DOjedziemy po samochody w dowolne miejsce w Polsce, za samochody zapłacimy gotówką lub też wpłacimy gotówkę na Państwa konto bankowe. Zapraszamy 7 dni w tygodniu.

]]>
http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-skup-audi-a8-s8-kupimy-kazdy-model/feed/ 1
Skup aut Mercedes klasa S http://www.skup24aut.pl/ads/skup-aut-mercedes-klasa-s/ http://www.skup24aut.pl/ads/skup-aut-mercedes-klasa-s/#respond Thu, 19 Sep 2013 22:22:42 +0000 http://www.skup24aut.pl/?post_type=ad_listing&p=497 Autocasch oferuje skup aut marki Merdedes – interesuje nas kazdy model mercedesa w szczególności klasa S. Oferujemy błyskawiczny odkup aut na terenie całego kraju – samochody bardzo zadbane ale także do napraw. Oferujemy przejecie leasingu. Zapraszamy do kontaktu.

]]>
http://www.skup24aut.pl/ads/skup-aut-mercedes-klasa-s/feed/ 0
Autocasch Kalisz http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-kalisz-2/ http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-kalisz-2/#respond Wed, 14 Aug 2013 10:00:11 +0000 http://www.skup24aut.pl/?post_type=ad_listing&p=478 Autocasch Kalisz – oferuje skup aut w dobrych cenach na terenie Kalisza oraz całego woj. Wielkopolskiego – oferujemy szybki skup samochodów wyprodukowanych po 2002. Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży auta zgłoś się do nas i wypełnij formularz sprzedaży na naszej stronie. Wyślemy ofertę zakupu Twojego auta w ciągu 2h, a nasz przedstawiciel dojedzie we wskazane miejsce z gotówką

]]>
http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-kalisz-2/feed/ 0
Autocasch Łask http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-lask/ http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-lask/#respond Sat, 10 Aug 2013 09:49:23 +0000 http://www.skup24aut.pl/?post_type=ad_listing&p=473 Chcesz szybko sprzedać auto za gotówkę? Zgłoś się do nas – możesz sprzedać swój samochód już dziś, skupujemy samochody wszystkich marek wyprodukowane po 2002 r. – auta sprawne lub do niewielkich poprawek. Interesują nas samochody prawnie nowe, kilkuletnie max 11 letnie. Wypełnij formularz na naszej stronie i przekonaj się ile możemy zapłacić za Twój samochód już dziś. Zapraszamy!

]]>
http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-lask/feed/ 0
Autocasch Kutno http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-kutno/ http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-kutno/#respond Thu, 08 Aug 2013 23:10:24 +0000 http://www.skup24aut.pl/?post_type=ad_listing&p=470 Zapraszamy do skorzystnia z możliwości szybkiej sprzedaży samochodu za gotówke tym razem także w Kutnie. Jak to możliwe? Firma Autocasch prowadzi skup samochodów w całej Polsce – oferujemy kupno każdego auta za gotówkę w dobrych cenach. Interesują nas samochody wyprodukowane po 2002 r. Jesli posiadasz jakiekolwiek auto i chcesz sprawdzić czy jesteśmy nim zainteresowani oraz ile zapłacimy za Twój pojazd – wypełnij już teraz specjalny formularz wyceny samochodu na naszej stronie www na której obecnie jesteś – WYCENA online. Oferujemy dojazd do Klienta oraz natychmiastową płatność gotówką!!!

]]>
http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-kutno/feed/ 0
Autocasch Bełchatów http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-belchatow/ http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-belchatow/#respond Thu, 08 Aug 2013 10:48:57 +0000 http://www.skup24aut.pl/?post_type=ad_listing&p=463 Autocasch Bełchatów – szybki odkup aut wszystkich marek za gotówkę. Masz auto wyprodukowane po 2002 r. – na chodzie – odkupimy je od ręki nawet dziś. Za ile? Cenę możesz sprawdzić już teraz wypełniając formularz wyceny samochodu na tej stronie – sprawdź maila za 30 min a będzie na nim nasza oferta odkupu Twojego auta – skupujemy wszystkie marki oraz modele – auta prawnie nowe bardzo zadbane oraz używane. Oferujemy dojazd do Klienta oraz wypłacenie gotówki na miejscu.

]]>
http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-belchatow/feed/ 0
Autocasch Aleksadrów Łódzki http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-aleksadrow-lodzki/ http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-aleksadrow-lodzki/#respond Thu, 08 Aug 2013 10:41:57 +0000 http://www.skup24aut.pl/?post_type=ad_listing&p=462 Autocasch oddział Aleksandów Łódzki zaprasza wszystkich sprzedających samochody wyprodukowane po 2001 r. – jesteśmy firmą prowadzącą szybki skup samochodów za gotówkę, chcesz pilnie sprzedać samochód – Autocasch odkupi go nawet dziś – oferujemy dojazd do Klienta, bezpłatną wycenę przez internet w ciągu 30 min. Sprawdź naszą ofertę już teraz – interesuje nas każda marka – popularne jak bmw, audi, mercedes, mazda czy volkswagen ale także auta z Usa czy inne nietypowe. Zapraszamy!

]]>
http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-aleksadrow-lodzki/feed/ 0
Autocasch Wieluń http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-wielun/ http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-wielun/#comments Wed, 07 Aug 2013 21:13:35 +0000 http://www.skup24aut.pl/?post_type=ad_listing&p=460 Autocasch oferuje skup aut na terenie Wielunia. oferujemy szybki skup samochodów każdego rodzaju wyprodukowanych po 2002 – oferujemy szybkie transakcje, natychmiastową wypłatę gotówki, dojazd do Klienta. Na czym polega szybki skup aut – jeśli chcesz sprzedać auto szybko wystarczy się z nami skontaktować, wypełnić formularz na naszej stronie i poczekać na ofertę którą wyślemy w ciągu 30 min na wskazanego maila, jeśli nasza oferta będzie Państwu odpowiadała nasz przedstawiciel pojawi się po samochód z gotówką w wybranym terminie. Uwaga skupujemy samochody na chodzie wyprodukowane po 2002 r.

]]>
http://www.skup24aut.pl/ads/autocasch-wielun/feed/ 1