Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Autocasch Skup Aut w Miliczu

Nie Polecam!SłabyDobryPolecamSuper Skup! (2 głosów, średnia: 5,00 na 5)
Loading...Loading...
 • Ulica: Nowickiego 16
 • Miasto: Milicz
 • E-Mail: autocasch@gmail.com
 • Województwo: Dolnośląskie
 • Imię i Nazwisko: autocasch
 • SKUPUJEMY AUTA WYPRODUKOWANE OD: 2000
 • Kod Pocztowy: 56-300
 • Telefon: 533-011-016

Opis

Działalnością naszej firmy jest skupowanie floty samochodowej. Jeśli poszukujesz punktu, w którym odsprzedasz samochód w odpowiedniej cenie – zajrzyj do nas!

Określani jesteśmy jednym z niezwykle konkurencyjnych skupów w całym kraju. Proponujemy Klientom szczególnie korzystne warunki, na które składa się nie tylko dobra wycena, ale także wygodne warunki przeprowadzenia transakcji. Jesteśmy specjalistyczną i legalną firmą, która w momencie dokonania transakcji zapewnia umowę, która jest podstawą do dokonania bezpiecznej sprzedaży.

Transakcja kupna-sprzedaży przeprowadzana jest w naszym skupie w sposób niesamowicie szybki. Jeśli Klient pragnie zbyć swój samochód w należącym do nas skupie, w takim przypadku będziemy mogli doprowadzić do realizacji transakcji jeszcze w tym samym dniu. Najpierw niemniej jednak poprosimy o wypisanie formularza na stronie, dzięki któremu nasz ekspert ds.wyceny zdoła wyznaczyć właściwą cenę, którą będziemy w stanie zaproponować.

W naszej firmie nie zatrudniamy zbędnych specjalistów, w związku z czym koszty prowadzenia naszej firmy są pomniejszone. Ponadto pracujemy w szczególności z pomocą Internetu – kontakt z naszymi prawcownikami oraz wycena, odbywają się przy pomocy formularza. To wszystko sprawia, iż mamy możliwość zaproponować naszym kontrahentom nad wyraz korzystne ceny skupu aut. Nasz skup aut, to idealne miejsce na odsprzedaż każdego auta. Zarazem tego nowego, jak też tego mocno zużytkowanego.

Samochody, które przyjmowane są w naszej firmie, to pojazdy niezwykle różnorodne. W rezultacie, nasz skup samochodów, to punkt, który zapewnia sprzedaż różnych samochodów. Kupujemy samochody nowe, wyeksploatowane a także te które posiadają niezbyt duże wady i usterki. W naszym skupie skupujemy dodatkowo samochody po niewielkich kolizjach, oraz takie które przechodziły nieduże naprawy.

Oferta skierowana jest do użytkowników prywatnych, firm oraz różnorodnych instytucji, które pragną zdecydować się na transakcję sprzedaży pojazdów samochodowych w dobrej cenie. Skupujemy auta osobowe, a także auta ciężarowe.

Wycena samochodu odbywa się na podstawie danych, które prześlą nam Państwo poprzez formularz. Zatem decydując się na wypełnienie formularza pamiętaj, by zaznaczyć w nim wszelkie ważne informacje, a dodatkowo, warto oczywiście dodać zdjęcia pojazdu. W naszym skupie samochodów wyceną zajmuje się fachowy rzeczoznawca, który określa cenę pojazdu samochodowego na podstawie wiadomości od Klienta oraz naturalnie wiadomości z rynku. Dlatego, nasi Klienci mogą mieć pewność, że proponowana przez nas wycena jest zgodna z trendami na rynku i jest z całą pewnością uczciwa.

Tylko w naszym skupie można odsprzedać auto w sposób ekspresowy i niezwykle prosty. U nas nie musicie Państwo przygotowywać samochodu do sprzedaży, czy też wypełniać różnorodnych formalności. Po sprzedaży nie każemy czekać naszym użytkownikom na wypłacenie gotówki, bowiem wypłacamy ją w sposób natychmiastowy.
Zapraszamy każdych konsumentów, którzy pragną skorzystać z fachowego skupu pojazdów samochodowych. Nasza oferta tyczy się skupu pojazdów w całej Polsce. Przyjeżdżamy do Klienta na swój osobisty koszt.

Rozpocznij współpracę z naszym skupem, a gwarantujemy Ci, iż będziesz nad wyraz zadowolony z naszych usług oraz ceny, którą dostaniesz za swoje auto.

     

13528 liczba wyświetleń, 21 dzisiaj

  

Opinie : “Autocasch Skup Aut w Miliczu”

 1. Zgodnie z obietnicą wystawiam pozytywną opinie i polecam załogę autocasch z Milicza. Kupione auto to Bmw 750 – odrazu dodam, że ta firma chyba jako jedna z niewielu bez problemu odkupiła samochód o dużej pojemności silnika.

Pozostaw Swoją Opinie

Dodaj opinie o naszej działalności - pomóż innym użytkownikom podjąć decyzję a nam ulepszyć nasze usługi. Dziękujemy!

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

 • Dodane przez: admin
 • Użytkownik od: 2 kwietnia 2013

Inne ogłoszenia użytkownika: admin

Najnowsze pozycje wystawione przez admin »

Najlepsze Skupy

Znajomi z Facebooka